Distribution Worldwide

Bira sırt çantası bira satış

• Perakende satış için mobil bira sırt çantası kullanılır, ayrıca yeni ürünler sunmak için ücretsiz örnekler verilir. Bira sırt çantası, insanların yürüdüğü veya birleştiği her yerde sıcak veya soğuk bir bira sunmak için kullanılır.
• Bira dağıtıcımız portatiftir, self servise izin verir ve kullanımı eğlencelidir.
• Satır içi pazarlama yöntemlerinin geleneksel olduğu günümüzde insanlar artık farklı bir şey istiyorlar, hatırlayacakları bir şey istiyorlar.
• Mobil bira sırt çantasının marka bilinirliği yaratma konusunda bu kadar başarılı olmasının nedeni, marka ile müşteri arasındaki etkileşimin sonucudur.

Sıcak ve soğuk içecekler için bira çantası

1. Biz marka poz yürüyüş, konuşma ve mobil formu vardır!
2. Kutular ve plastik şişeler için, özel bir bira sırt çantası geliştirdik.
3. İşletme açısından, bira cirosunu arttırır ve içerdiği içecek ürünlerinin dağıtımı için geliştirilen içeceğin servis edildiği yerlerde personel gereksinimlerini azaltır.
4. Hafif fakat sağlam yapısından dolayı öne çıkıyor. Mükemmel kullanım rahatlığı, profesyonel görünüm ve yüksek işlevselliği güçlü bir marka görünümünün temelini oluşturur.

Değiştirmesi kolay, net bir filmin arkasında, boyutları olan bir reklam alanı var.
Ürününüz ve şirketiniz hızlı bir şekilde keşfedilecek ve tanınacaktır.
Portatif bira sırt çantası özellikle her türlü bira çeşidinin satışını ve örneklemesini mümkün kılar.
Ev içi üretim ve bölgesel bileşen tedarikçileriyle işbirliği politikamız yüksek kaliteyi ve hızlı teslimatı garanti eder.

Taşıyıcısının belirli zamanlarda çok sayıda tüketiciye ulaşacağını garanti eder. Tanınma değeri yüksek, görsel olarak çok çekici bir üründür.
Diğer dağıtım sistemlerine kıyasla satış maliyetlerini düşürür ve biberonlarda bira satışlarını!
  Beer, her durumda verimli ürün satışı ve tanıtımı için ilk mobil dağıtım sistemini destekliyor!
Tüm mobil dağıtım süresi boyunca tüketicilere tutarlı ürün kalitesi ve sıcaklığı sağlar.
Bira sırt çantası, gelişmiş ekipmanlarla birleştirilmiş modern bir mobil dağıtım sistemidir ve bu nedenle şu anda piyasadaki diğer sırt çantası sistemlerinden daha iyidir, sırt çantası seçilen malzemelerden yapılmıştır ve mevcut marka imajını eşleştirerek ürünün olağanüstü performans ve tanınmasını sağlar.
Sırt çantasının gelişmiş donanımı, kullanıcının rahatlığını ve kullanım rahatlığını sağlar ve kullanıcının yorgunluk riskini en aza indirir.