plecak na piwo dozownik napojów

• Mobilne dozowniki piwa z plecakiem służą do sprzedaży detalicznej, a także do dostarczania bezpłatnych próbek do wprowadzania nowych produktów. Plecak do piwa służy do serwowania dowolnego gorącego lub zimnego piwa wszędzie tam, gdzie ludzie chodzą lub zbierają się.
• Nasz dozownik piwa jest przenośny, umożliwia samoobsługę i jest przyjemny w użyciu.

Nasz serwis napojów z plecakiem wodnym jest do Twojej dyspozycji na Twoje wydarzenie. Nieważne, czy to koncert, impreza sportowa, czy festyn miejski - zapewnimy poczęstunek Twoim gościom i zadbamy o to, by nikt nie został sam.

Przekazywanie wody w upały na ulicy i rozdawanie ulotek produktów

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować sprzedaż napojów z plecakiem Rocketpack. Pozwól nam wspólnie zadbać o to, aby Twoje wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem!

Przekaż balsam do opalania z plecaka i rozdaj ulotki produktów

クイックバックパックディスプレイ変更

quick display change

plecak do piwa na zimne piwo

1. Jesteśmy chodzącą, rozmawiającą i mobilną formą eksponowania marki!
2. Do puszek i plastikowych butelek opracowaliśmy specjalny plecak do piwa.

Łatwa obsługa: Oferujemy plecaki na napoje różniące się od plecaków Rocketpack z ich łatwą obsługą, higieniczną strukturą i wysokiej jakości produktami.

Pod względem biznesowym zwiększa obroty piwa i zmniejsza zapotrzebowanie personelu w każdym miejscu, w którym serwowany jest napój, który został opracowany do wydawania produktów zawierających napoje.

Plecak do piwa na gorące i zimne napoje

sprzedawca mobilnego piwa
  • Za łatwą do zmiany, przezroczystą folią znajduje się przestrzeń reklamowa o wymiarach.
  • Twój produkt i firma zostaną szybko odkryte i rozpoznane.
  • Przenośny plecak do piwa umożliwia wszechstronną sprzedaż i próbkowanie piwa wszystkich typów.

• Dawno minęły czasy, w których tradycyjne metody marketingu poniżej linii są dzisiaj ludzie chcą czegoś innego, chcą czegoś, co zapamiętają.
• Powodem, dla którego mobilny plecak piwny odniósł tak duży sukces w budowaniu świadomości marki, jest interakcja między marką a klientem.

Jest to bardzo atrakcyjny wizualnie produkt o wysokiej wartości rozpoznawczej.