Distribution Worldwide

Dozownik piwa w plecaku wydaje napój

• Mobilne dozowniki piwa z plecakiem służą do sprzedaży detalicznej, a także do dostarczania bezpłatnych próbek do wprowadzania nowych produktów. Plecak do piwa służy do serwowania dowolnego gorącego lub zimnego piwa wszędzie tam, gdzie ludzie chodzą lub zbierają się.
• Nasz dozownik piwa jest przenośny, umożliwia samoobsługę i jest przyjemny w użyciu.
• Dawno minęły czasy, w których tradycyjne metody marketingu poniżej linii są dzisiaj ludzie chcą czegoś innego, chcą czegoś, co zapamiętają.
• Powodem, dla którego mobilny plecak piwny odniósł tak duży sukces w budowaniu świadomości marki, jest interakcja między marką a klientem.

1. Jesteśmy chodzącą, rozmawiającą i mobilną formą eksponowania marki!
2. Do puszek i plastikowych butelek opracowaliśmy specjalny plecak do piwa.
3. Pod względem biznesowym zwiększa obroty piwa i zmniejsza zapotrzebowanie personelu w każdym miejscu, w którym serwowany jest napój, który został opracowany do wydawania produktów zawierających napoje.
4. Wyróżnia się lekką, ale solidną konstrukcją. Idealny komfort noszenia, profesjonalny wygląd i wysoka funkcjonalność stanowią podstawę silnego wyglądu marki.

Plecak do piwa na gorące i zimne napoje

Za łatwą do zmiany, przezroczystą folią znajduje się przestrzeń reklamowa o wymiarach.
Twój produkt i firma zostaną szybko odkryte i rozpoznane.
Przenośny plecak do piwa umożliwia wszechstronną sprzedaż i próbkowanie piwa wszystkich typów.
Nasza polityka produkcji wewnętrznej i współpracy z regionalnymi dostawcami komponentów gwarantuje wysoką jakość i szybką dostawę.
Gwarantuje, że jego przewoźnik dotrze do dużej liczby konsumentów w określonym czasie. Jest to bardzo atrakcyjny wizualnie produkt o wysokiej wartości rozpoznawczej.
Zmniejsza koszty sprzedaży w porównaniu do innych systemów dozowania i sprzedaży piwa w puszkach i butelkach!
 Plecak na piwo to pierwszy mobilny system dozujący zapewniający efektywną sprzedaż i promocję produktu na każdą okazję

Zapewnia konsumentom stałą jakość produktu i temperaturę przez cały okres wydawania mobilnego.
Plecak na piwo, to nowoczesny mobilny system dozujący w połączeniu z zaawansowanym sprzętem, dlatego jest lepszy niż jakikolwiek inny system plecaków na rynku, plecak jest wykonany z wybranych materiałów i umożliwia wyjątkową wydajność i rozpoznawalność produktu dzięki dopasowaniu do już istniejącego wizerunku marki.
Zaawansowana uprząż plecaka zapewnia operatorowi komfort i przyjazność, zmniejszając do minimum ryzyko zmęczenia użytkownika.