plecak na ekspres do kawy na gorące napoje

• Podstawowym przedmiotem działalności mobilnego dozownika kawy z plecakiem jest mobilna dystrybucja napojów za pomocą plecaków.
• Koncentrujemy się na sprzedaży i wypożyczaniu plecaków na kawę.
• To dzięki tej wyjątkowej ofercie jesteśmy w stanie pozwolić klientowi na dystrybucję napojów dla dowolnej publiczności, w dowolnym miejscu, bez konieczności korzystania ze stałego baru.

クイックバックパックディスプレイ変更

quick display change

Plecak na kawę do napojów gorących i zimnych

termosy plecak do wydawania kawy

1. Możemy dystrybuować prawie każdy produkt kawowy, niezależnie od tego, czy jest to przenośny plecak na kawę na gorąco, czy na zimno, szczycący się wyjątkową ofertą marki i całkowicie innym podejściem do sprzedaży i marketingu.
2. Plecak na kawę zmniejsza zatory w barach, a także zwiększa sprzedaż espresso i świadczenie usług dla organizatorów wydarzeń.

Nasz serwis napojów z plecakiem wodnym jest do Twojej dyspozycji na Twoje wydarzenie. Nieważne, czy to koncert, impreza sportowa, czy festyn miejski - zapewnimy poczęstunek Twoim gościom i zadbamy o to, by nikt nie został sam.

Przekazywanie wody w upały na ulicy i rozdawanie ulotek produktów

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować sprzedaż napojów z plecakiem Rocketpack. Pozwól nam wspólnie zadbać o to, aby Twoje wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem!

Przekaż balsam do opalania z plecaka i rozdaj ulotki produktów

przenośny plecak do automatów z kawą
  • Pozwala również na maksymalne wyeksponowanie marki, ponieważ plecaki można brandować i dostosowywać.
  • Oprócz tego możemy zapewnić różne inne narzędzia marketingowe i promocyjne.

Kojące napoje na sezon jesienno-zimowy.

Mobilny automat do kawy rośnie szybciej niż jakikolwiek inny segment w branży wydarzeń.

3. Można go szybko uruchomić, po prostu włóż schłodzone puszki i / lub butelki do indywidualnie regulowanych przegródek i jesteś gotowy do sprzedaży.
4. Rozwój, montaż i pomoc techniczna dla ich produktów.
5. Mobilne systemy do kawy są produkowane w jego zakładzie, aby zapewnić najlepszą jakość i szybką dostawę na całym świecie.

Zięki wieloletniemu doświadczeniu jakość zawsze była poprawiana.