Distribution Worldwide

Alaus kuprinės alaus pardavimas

• Mobilioji alaus kuprinė naudojama mažmeninei prekybai, taip pat teikiant nemokamus pavyzdžius naujiems produktams pristatyti. Alaus kuprinė naudojama tiekti karštą ar šaltą alų, kur žmonės vaikšto ar renkasi.
• Mūsų alaus balionėliai yra nešiojami, leidžia naudotis savitarna ir yra smagu naudoti.
• Praėjo dienos, kai šiais laikais tradiciniai rinkodaros metodai yra žemesni nei žmonės, žmonės nori kažko kitokio, jie nori kažko, ką atsimins.
• Priežastis, kodėl mobilioji alaus kuprinė buvo tokia sėkminga kuriant prekės ženklo žinomumą, yra dėl prekės ženklo ir kliento sąveikos.

1. Mes esame vaikščiojanti, kalbanti ir mobili prekės ženklo ekspozicijos forma!
2. Skardinėms ir plastikiniams buteliams mes sukūrėme specialią alaus kuprinę.
3. Verslo požiūriu tai padidina alaus apyvartą ir sumažina darbuotojų poreikius bet kurioje vietoje, kur patiekiamas gėrimas, sukurtas gėrimų turinčių produktų išpilstymui.
4. Jis išsiskiria dėl savo lengvos, bet tvirtos konstrukcijos. Tobulas dėvėjimo patogumas, profesionali išvaizda ir didelis funkcionalumas sudaro stiprios prekės ženklo išvaizdos pagrindą.

Alaus kuprinė karštiems ir šaltiems gėrimams

Už lengvai keičiamo, aiškaus filmo yra matmenų reklaminė erdvė.
Jūsų produktas ir įmonė bus greitai atrasti ir atpažinti.
Nešiojama alaus kuprinė ypač leidžia įvairiai parduoti ir atrinkti visų rūšių alų.
Mūsų namų gamybos politika ir bendradarbiavimas su regioniniais komponentų tiekėjais garantuoja aukštą kokybę ir greitą pristatymą.
Tai garantuoja, kad jos vežėjas tam tikru metu pasieks daug vartotojų. Tai vizualiai labai patrauklus produktas, turintis didelę atpažinimo vertę.
Tai sumažina pardavimo sąnaudas, palyginti su kitomis išpylimo sistemomis ir alaus pardavimu skardinėse, buteliuose!
 Alaus kuprinė - pirmoji mobilioji išpylimo sistema, skirta efektyviam produktų pardavimui ir reklamai bet kokia proga!
Tai vartotojams suteikia pastovią produkto kokybę ir temperatūrą per visą mobiliojo telefono išleidimo periodą.
Alaus kuprinė yra moderni mobilioji išpylimo sistema, derinama su pažangia įranga, todėl yra geresnė už bet kurią kitą šiuo metu rinkoje esančią kuprinių sistemą, kuprinė pagaminta iš pasirinktų medžiagų ir leidžia išskirtinį produkto efektyvumą bei atpažinimą, suderinant jau esamą prekės ženklo įvaizdį.
Pažangus kuprinės pakinktas užtikrina patogumą ir patogumą operatoriui, iki minimumo sumažinant dėvėjimo nuovargio riziką.