Distribution Worldwide

Kavos kuprinė šiltam gėrimui

• Pagrindinė mobiliųjų kuprinių kavos balionėlių veikla yra mobiliųjų gėrimų platinimas naudojant kuprines.
• Didžiausią dėmesį skiriame kavos kuprinių pardavimui ir nuomai.
• Būtent dėl ​​šio unikalaus pasiūlymo galime klientui leisti platinti gėrimus bet kuriai auditorijai ir bet kurioje vietoje, nenaudodami statinio baro.

Kavos kuprinė karštam ir šaltam gėrimui

1. Mes galime platinti beveik bet kokius kavos produktus, tiek karštus, tiek šaltus, nešiojamą kavos kuprinę, kuri didžiuojasi tuo, kad yra unikalaus prekės ženklo pasiūlymas ir visiškai skirtingas požiūris į pardavimą ir rinkodarą.
2. Kavos kuprinė palengvina spūstis barų vietose, taip pat padidina espreso pardavimą ir paslaugų teikimą renginių organizatoriams.
3. Jį galima greitai pradėti naudoti, tiesiog įdėkite atšaldytą skardinę ir (arba) butelius į atskirai reguliuojamus skyrius ir esate pasirengęs parduoti.
4. Jų gaminių kūrimas, surinkimas ir techninė pagalba.
5. Jos gamykloje gaminamos mobilios kavos sistemos, užtikrinančios geriausią kokybę ir greitą pristatymą visame pasaulyje.

Tai taip pat leidžia maksimaliai parodyti prekės ženklą, nes kuprinės gali būti pažymėtos firminiu ženklu ir pritaikytos individualiems poreikiams.
Be to, mes galime pasiūlyti įvairių kitų rinkodaros ir reklamos priemonių.
Mobiliosios kavos pardavimai auga greičiau nei bet kuris kitas renginių pramonės segmentas.
Kaip kavos ir renginių viešojo maitinimo pramonės partneriai, taip pat reklamos ir reklamos agentūros, turime daugiau nei dviejų dešimtmečių patirtį šioje srityje.
Kuprinė gerai tarnauja jos savininkui ir yra absoliutus vakarėlių ar festivalių hitas.
Išpylimo sistema leidžia greitai ir tikslingai išpilti, be tauriųjų skysčių išsipylimo!
Nešiojama kava visada yra gerai apsaugota ir dėl minkštos nešiojimo sistemos jokiu būdu netrikdo ir netrukdo.
Ši kultinė kuprinė yra bene didžiausias kavos balionėlis Vokietijos rinkoje. Ilgametės patirties dėka kokybė visada buvo gerinama.